Bozkır Dereköy Dikilitaş Yaylası Sakinleri Su için Kampanya oluşturdu


Bozkır Dereköy Dikilitaş Yaylasında oturan mahalle sakinleri Hatip Turgut'un girişimleri ile birlikte Bayramın 2.günü Dereköy Muhtarı Ahmet Pala'nın öncülüğünde toplantı düzenledi.

Mahalle sakinlerinin yoğun katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda Bozkır Dereköy Dikilitaş Yaylasına su deposu yapılarak yayla evlerine su verilmesi hizmeti için girişimlerde bulunulması kararına varıldı.

Bozkır Dereköy Dikilitaş Yaylasına Su Deposu yapılması için Banka'da hesap açılarak toplanan ücretlerle depo yapılması kararına varıldı. Toplantı sonrası Dereköylü hemşehrimiz Dünya'ca ünlü Avukatımız Mehmet Gün yapılacak projenin yarı ücretini karşılama sözü verdi.

 Bozkır Dereköy Dikilitaş Yaylası mahalle sakinlerinin evlerine su gelmesi için girişimlerinden dolayı Hatıp Turgut'a, Avukat Mehmet Gün'e ve Dereköy Mahalle Muhtarımıza teşekkür ederiz.

Sırıstat Haber Merkezi: Yakup Çetin
Bozkır Dereköy Dikilitaş Yaylası Sakinleri Su için Kampanya oluşturdu Bozkır Dereköy Dikilitaş Yaylası Sakinleri Su için Kampanya oluşturdu Reviewed by yakupcetincom on 15:14 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.