Erbakan Vakfı, Dereliler Derneği ile beraber güzel bir program yaptı


​Prof.Dr.Necmettin Erbakan adına kurulan Erbakan Vakfı'nın Zeytinburnu Şubesi ilçedeki Dernek yönetimleri ile işbirliği yaparak son yıllarda gençlerimizi ifsat etmek adına çalışan şer odaklarının oyunlarına dikkat çekmek için Konya Bozkır Dereliler Derneği ile beraber güzel bir program yaptı.

Erbakan Hoca'nın  Önce Ahlak ve Maneviyat Çizgisinde Çalışıyorlar Zeytinburnu Erbakan Vakfı  İlçe Başkanlığı Konya Bozkir Dereliler Derneğinde verdiği Bağımlılıkla mücadele konulu konferans büyük bir ilgiyle dinlendi. Konferansın içeriği çocukların uyuşturucudan uzak tutulması için Anne Ve Babaların  yapması gerekenler uzmanlar tarafından anlatıldı. Sigara ,Alkol, Uyuşturucu  Madde,İnternet bağımlılığı gibi bir çok konuda bilgi sunumu yapıldı Erbakan Vakfı Zeytinburnu Şube başkanı Mali Müşavir Onur Dolar yaptığı konuşmada şunları söyledi ".Bizlere bu ortamı hazırlayan Konya Bozkır Dereliler  Dernek başkanı Sayın Ahmet Ilgaz başkanıma ve yönetimine çok teşekkür ederim. Bir Allah rızası için bu tür çalışmaları ilçemizde bulunan bütün derneklerde yapmak istiyoruz. Dernek yönetimleri bizimle temasa geçerlerse el birliği ile gençlerimiz için güzel çalışmalar yapabiliriz. Gençler uyuşturucu madde  bağımlılığı edindikten sonra onları vaz geçirmek çok zor ve pahalı bir yöntem. Ama Anne ve babalar bilimli  olursa  evlatları bu illete bulaşmadan önlem alabilirler. Herkesin evladı bu  illete buşabailir çok dikkatli ve uyanık olmalıyız" dedi.

Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)
Erbakan Vakfı, Dereliler Derneği ile beraber güzel bir program yaptı Erbakan Vakfı, Dereliler Derneği ile beraber güzel bir program yaptı Reviewed by yakupcetincom on 08:52 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.