Bozkır Dereliler Derneği'nden gazilere ziyaret


Bozkır Dereliler Eğitim Kültür Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği ve Bozkır Çevresi Dernekler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri gazilere ziyarette bulundu

Bozkır Dereliler Eğitim Kültür Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği ve Bozkır Çevresi Dernekler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimler Derneği Konya Şube Başkanı Süleyman Ege'yi  ziyaret etti.

Bozkır Dereliler Derneği Başkanı ve BOZ-FED Yönetim Kurulu üyesi Ali Cankurt  ziyaret esnasında yapmış olduğu konuşmada ; her zaman şehit ailelerimizin ve gazilerimizin yanlarında olduklarını, şehitlerimize ve gazilerimize minnettar olduklarını, bu vatan bu millet bu bayrak için bedel ödeyen kahramanlara teşekkür ettiklerini dile getirerek şehitlerimize Allahtan rahmet, kahraman gazilerimize sağlık dileklerinde bulundu.

Dernek Başkanı Süleyman Ege ise ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek Bozkır heyetine teşekkürlerini sundu.Ziyaret günü anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.
Bozkır Dereliler Derneği'nden gazilere ziyaret Bozkır Dereliler Derneği'nden gazilere ziyaret Reviewed by yakupcetincom on 08:27 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.