POSTDER’DEN GAZİLER DERNEĞİNE ZİYARET


POSTDER Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Şube Başkanı Doğan Arısoy, 19 Eylül Gaziler günü münasebetiyle Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Konya Şube Başkanı Bozkırlı Süleyman Ege'yi ziyaret etti.

Ziyaret hakkında yazılı bir açıklamada buluna Posta Çalışanları Derneği Konya Şube Başkanı ve POST-DER Genel Başkan Yardımcısı Doğan Arısoy, " 19 Eylül Gaziler Gününde, POSTDER Konya Şubesi olarak, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Konya Şube Başkanı Süleyman Ege'yi ziyaret ederek Gaziler gününü kutladık. Başkan Ege'nin misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederim.

Tüm gazilerimizin 19 Eylül Gaziler Günü'nü Kutluyor, Bayraklaşan Vatan Topraklarının Bütünlüğü, Devletimizin Bekası, Milletimizin Birliği Uğruna Canını Ortaya Koyan Kahraman Türk Askeri'ni, Emniyet Mensuplarımızı, Aziz Hatıraları önünde Saygıyla Eğildiğimiz Şehitlerimizi ve Kahraman Gazilerimizi Rahmetle Anıyor; Hayatta Olan Gazilerimize Saygı ve Şükranlarımı Sunuyorum"dedi.

 
POSTDER’DEN GAZİLER DERNEĞİNE ZİYARET POSTDER’DEN GAZİLER DERNEĞİNE ZİYARET Reviewed by yakupcetincom on 11:23 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.